Як перестати бути заручником свого стану і навчитися ним управляти

Голова болить, тиск стрибає, у горлі – комок, серце стискається, руки тремтять… Обстеження нічого не виявляють, ліки не допомагають, лікарі розводять руками і пишуть: ВСД.

“Офіційних підстав” хворіти наче немає. І не тільки близькі, а й сама людина починає коситися на себе в дзеркало: це, бува, не симуляція?

Те, що причина поганого самопочуття не відома – не значить, що її немає. Вочевидь, вона криється поза виміром фізіологічної “норми”. У сфері психології. Пропоную дізнатися, у чому полягає суть проблеми, та позбутися її.

Мене звати Микола Кідер, я психолог-психотерапевт і останні 5 років спеціалізуюсь у терапії Вегето-судинної Дистонії, Панічних атак та неврозів. Хоча відносно недавно в моїй лікарняній картці легким розчерком пера красувався діагноз «ВСД», а лікуванням від нього були таблетки від високого тиску (в 22 роки тиск був 160/100, а «робочий» – 140/90).

В ході освоєння одного з напрямів психотерапії, я сам працював з психотерапевтом. Через деякий час я спіймав себе на думці, що вже давно  мені не щемить в області серця, а запаморочення стали відбуватися вкрай рідко.

Після власної роботи я ретельно занурився у вивчення питання ВСД і ПА і зрозумів, що моє зцілення не є випадковістю. Лікування «неіснуючої» хвороби відбувається шляхом особистої психотерапії.

На сьогоднішній день я вже 5 років є віддаленим співробітником-психотерапевтом німецької неврологічної клініки, де допомагаю людям позбавитися від ВСД і ПА. За цей час я допоміг десяткам людей повернутися у звичайний ритм життя, забути про перепади тиску і настрою, відчувати себе просто здоровими і щасливими.

Ви також можете перестати бути заручником свого стану і стати здоровим.

Запрошую Вас на 10 тижневий онлайн-курс по терапії ВСД і ПА, на якому Ви:

  • Зрозумієте, як працює Ваша нервова система і чому у Вас виникають неприємні симптоми.
  • Дізнаєтесь, як виникають емоції та який вплив вони мають на фізичне самопочуття.
  • Навчитеся управляти своїм станом під час сильних емоційних переживань.
  • Зрозумієте, як працює Ваша свідома увага і дізнаєтесь про роль свідомості у виникненні симптомів.
  • Визначите основні дисфункціональні думки, які є джерелом проблеми.
  • Навчитеся формулювати недеструктивні думки.
  • В процесі проходження курсу відчуєте помітні якісні або кількісні покращення Вашого фізичного та емоційного станів.

 

ВСД – це, насправді, стан, який псує якість життя. Годі мучити себе експериментами і пошуком чарівної пігулки. Я точно знаю, як Вам допомогти.

 

Стартуємо 03 грудня.

Вартість – 3000 грн, за умови оплати до 19 листопада – 2000 грн, до 26 листопада – 2500 грн. Бонус – 2 індивідуальні консультації.