В даному розділі ми зібрали невелику купу книжок і авторів які, на нашу скромну думку, достойні вашої уваги.

 

Арнольд Міндел


Яку інформацію можна отримати від людини, яка знаходиться в стані коми? Як подивитися на світ під іншим кутом? Як не бути втягнутим в деструктивні ігри соціуму? Відповіді на ці питання дає доктор фізики, а також автор цілого напряму в психології.

 

Ірвін Ялом

 

Окремо представляти сучасного, прижиттєвого класика, нам здається, не варто. Крім того, поки опишеш всі його регалії – ніяких кнопочок на клавіатурі не вистачить. Автор екзестинційного підходу у психотерапії.

 

Дженей і Барі Вайнхолд

 

Про поняття «співзалежність» (або ще кажуть «ко»), нам здається, чули багато:  співзалежні сім’ї алко-наркозалежних, співзалежні бувають діти від батьків і навпаки. А як щодо «проти залежних»? А про «незалежних» чули? Дізнайтесь більше. Рекомендуємо.

 

Ніколь Шнаккенберг “Мнимые тела. Подлинные сущности”

Книга британського психотерапевта Ніколь Шнаккенберг присвячена нашому образу тіла і конфліктам з ним. Автор щиро і проникливо говорить з читачем про харчові патології і баталії із зовнішністю, про сексуальність і пошук автентичності, про самопошкоджуючу поведінку і ненависть до себе, посилаючись на дані останніх досліджень і спираючись на свій багаторічний досвід як фахівця, так і людини, що пережила сама подібні конфлікти. Ця книга адресована як практикуючим психологам і психотерапевтам, так і всім тим, хто переживає сором, відразу, ненависть по відношенню до власного тіла, бунтує проти своєї тілесності або займається самопошкоджуванням, але в той же час бажає знайти вихід з гри під назвою «боротьба з власною зовнішністю».

 

Тімоті Феріс “4 годинна робоча неділя”

Прочитавши книгу, ви зможете: збільшити свій дохід в десятки разів; відмовитися від традиційної кар’єри на користь коротких періодів енергійної роботи, що чергуються з довгими відпустками; віддати на аутсорсинг неприємну частину життя, а в заощаджений час робити те, що хочеться. Вільно подорожувати по світу, не кидаючи роботу, знаходячи безкоштовне житло в будь-якій країні; управляти бізнесом з будь-якої точки світу.

 

Робін Шарма “Монах  який продав свій феррарі”

Що таке справжній успіх, і як його досягти? Чи можна знайти щастя, яке не залежить ні від кар’єрного зростання, ні від світових криз? Як позбутися від нескінченної турботи про завтрашній день і почати отримувати задоволення від кожного прожитого дня? Чи існують прості рецепти, що дозволяють знайти духовні дари, не відмовляючись від звичного комфорту? Як розвинути надздібності і підпорядкувати собі долю? І, мабуть, найголовніше: як знайти своє покликання і стати самим собою? Відповідь – в цій книзі, що стала бестселером у багатьох країнах світу. Разом з колишнім мільйонером Джуліаном Ментлу Робін Шарма пропонує читачеві зробити дивовижну подорож в Сивань – країну, де здійснюються мрії!

 

Залишились питання – пишіть нам!