Подружжя Вайнхолд встигли зробити величезний внесок в сучасну психологію. Важливість їх праць і досліджень важко переоцінити. Вашій увазі представлені книги, ознайомившись з якими Ви краще пізнаєте себе, особливості своїх відносин з близькими і не дуже людьми.

Освобождение от созависимости

Співзалежність – одна з найпоширеніших проблем, що заважають повноцінному життю людей. Вона стосується не тільки окремих особистостей, а й суспільства в цілому, яке створює умови, що сприяють до  співзалежних відносин і їх передачі з покоління в покоління. Співзалежні         люди відчувають постійну потребу в схваленні оточуючих, підтримують принижуючі гідність відносини і відчувають себе безсилими що небудь змінити, не усвідомлюють своїх істинних бажань і потреб, не здатні переживати почуття справжньої близькості і любові. Традиційна медична модель вважає неможливим остаточне лікування від співзалежності. Автори цієї книги стверджують зворотне на основі власного досвіду та багаторічної успішної роботи з клієнтами. Вони розкривають причини та механізми дії співзалежних відносин, описують способи позбутися від них, а головне дарують надію на одужання.

 

Противозависимость. Бегство от близости

Люди з протизалежною поведінкою здаються оточуючим сильними, впевненими у собі і успішними особистостями. Але всередині вони слабкі та відчувають страх. Вони відчувають себе як риба у воді в світі бізнесу, але при цьому часто відчувають невдачі у взаємовідносинах з іншими і чинять опір встановленню близьких довірливих зв’язків. Їх навички щирих відносин мізерні, вони бояться зближення з іншими і уникають ситуацій близькості настільки, наскільки це можливо. Ніхто не здогадується про їх таємницю слабкості та вразливості, ще б пак – вони прикладають стільки зусиль, щоб приховувати свою вразливість від кого б то не було! Такі люди вічно чимось зайняті і збоку здається, що у них все ОК, що вони ні в чому ні від кого не чекають і не потребують. Чи так це насправді?

 

 

Залишились питання – пишіть нам!