
Панічні атаки: як діяти, коли ти поруч?

Як і обіцяв, пропоную кілька ідей, які допоможуть “прокачати м’яз” усвідомленого життя.
У житті більшості людей дуже важливе місце займають такі питання, як сім’я, партнерські стосунки, подружжя. Найважливіше, як на мене, знати як зберегти сім’ю від зрад, від розбивання щасливого гніздечка об рутину, як не втратити високий ступінь любові і поваги як на початку стосунків, так і в глибокій старості.
У даній статті я хочу озвучити кілька думок, які, я певен, будуть у нагоді абсолютно кожному.
Прихід дитини в наш світ, зазвичай, свято для родини. Рідні вітають молодих батьків, новоспечені дідусь з бабусею змахують сльози радості від усвідомлення того, що їх діти вже виросли, а в світі з’явилась ще одна душа. Було б, справді, дуже добре, якби життя кожної дитини (людини) було наповнене тими емоціями, як під час її народження. Проте батьки часом, а насправді постійно, забувають одну просту істину: новонароджена дитина – ніяка не «лялічка», не «крихітка» і не іграшка, а окрема людина.,
У попередніх статтях ми торкалися теми стосунків у цілому та особистих кордонів. Проте є один аспект, який поєднує ці дві теми. Найбільш цікавий, як на мене, прояв розмитості кордонів – це коли родина починає впливати на пару. Мабуть, чули в застільному спілкуванні фрази типу: «От в нас підріс(-ла) красень(-уня), а в мого кума-брата-свата є…» (приблизно такого ж віку дитина протилежної статі). І в ході такої бесіди витікає, що було б добре одружити гарних діточок. Виглядає невинно. І справді, що поганого? Ну познайомляться молодик з дівчиною і в них зародяться стосунки. Проте «сіль» в самій ідеї.