Якщо ви задавалися питанням, як об’єднати фізику і психологію – ви в правильному місці! Автор процесуальної психології розвитку покаже вам всю силу і безмежність «Вторинного процесу», або «Квантового розуму». І хто знає, може ви навчитеся інтегрувати «флірти» в життя?

Вскачь, задом на перед 

«Жив в одному давньому американському племені дурень, наділений безглуздою мудрістю, якого прозвали «перевернутий». І все він робив не так. Наприклад, кінь його скакав правильно, а він сидів на ньому задом наперед. Ось так і ми могли б знову навчитися насолоджуватися життям – розвернувши нашу свідомість в протилежну сторону, щоб почати бачити і робити все зовсім по-новому», – кажуть Арнольд та Емі Мінделл.

Процесуальна робота, як часто називають процесуально-орієнтовану психологію, розширює юнгіанську концепцію несвідомого і методи гештальт-практики. У ній співіснують і дух шаманізму, і акторська гра. Вона стикається з практиками цілительства, медитації, усвідомлення. Процесуальну роботу цілком можна віднести до категорії нової трансперсональної психології, оскільки вона намагається поєднати духовні практики і західні методи психології.

Танец древнего 

Нова книга Арнольда Міндела, основоположника процесуальної психології розвитку, представляє революційний метод роботи з проблемами і труднощами на особистісному і громадському рівні. Унікальне поєднання психології та фізики в поєднанні з неоціненним досвідом роботи автора в приватній практиці, в ділових і урядових організаціях дозволило Мінделлу створити «Танец древнего» – авторську методику усвідомленої зміни простору і використання Всесвіту для вирішення завдань сучасного світу.

Тело Шамана

Книга допомагає подолати страхи та емоційні кризи через пробудження нашого внутрішнього шамана-мудреця і цілителя – «сновидяче тіло». Використовуючи в якості прикладу особистий досвід роботи з шаманами і книги Кастанеди, автор дає методи здобуття цілісності і звільнення від нереалістичних очікувань, що обмежують наше життя.

Ученик создателя Сновидений

«У цій книзі я зібрав воєдино всі думки з приводу роботи зі сновидіннями, що з’явилися у мене за останні тридцять шість років практики. Вона являє собою подальший розвиток юнгіанських, гештальт- і процесуально-орієнтованих методів роботи зі сновидіннями, які я використовував або розробляв сам».

Основна ідея книги полягає в тому, що сновидіння можна зрозуміти, ретельно спостерігаючи, як ми використовуємо свою увагу, як ми рухаємося і який досвід ми переживаємо в своєму тілі і в змінених станах свідомості.

Геопсихология в шаманизме, физике и даосизме

В основі цієї книги лежить питання: «Які незрозумілі сили керують або управляють нашим життям?» Що змушує нас в один день вибирати один напрямок, а в наступний – інший? Яка відповідь на це питання? Випадковість, психологія, фізика чи шаманізм? Генетика, ваші сновидіння, зовнішні події в людському світі або космос? Наша психологія тісно пов’язана не тільки з безтілесними сновидіннями і почуттями, а й з природою простору, і з тим, як наші тіла співвідносяться з цієї чарівною планетою. Психологія – це в певному сенсі аспект космології.

Кома: ключ к пробуждению. Самостоятельная работа над собой

«Чому у мене таке відчуття, що я невідкладно повинен написати цю книгу? Можливо тому, що я відстоюю нову етику, борюся за розширення сучасного медичного уявлення про смерть мозку? Або мені необхідно вивчати передсмертні переживання, щоб виявити власну вічну сутність? Вічний релігійний досвід, який завжди приписував життя після смерті, безумовно, можна пережити в цій книжці. Вмираючі допомогли мені полюбити цей світ, усвідомити необмежений потенціал його сенсу і глибини.

Як фізик, я вже був знайомий з теоретичною відносністю нашого світу. Тепер застосування процесуальної роботи змушує теоретичну фізику виглядати подібно сну який справдився. Простір, час і локальність бліднуть перед барвистим переплетенням життя, що проживається до його повного завершення».

Лидер как мастер единоборств (введение в психологию демократии)

«… Але якби космонавти могли бачити психологічний спектр планетарного організму, то їх жахнула б аура Землі, пронизана спалахом зловісно червоного кольору всіх відтінків – пожеж ненависті і крові масових вбивств, морів горя і річок сліз, пролитих слабкими і беззахисними. Такий діагностичний спектр хвороби, назва якої – війна всіх проти всіх, і всіх разом проти Землі ».

Работа со сновидящим телом

«Я переконаний: для того, щоб жити в двадцятому столітті, велика частина стародавнього духу повинна бути закупорена, добре це чи погано. У мене немає також сумнівів в тому, що будь-яка людина, яка зіткнулася з тілесним духом лицем до лиця, повинна прийняти жорсткий виклик: особистісно інтегрувати дух, який так мало популярний в цьому світі.

Часом буває легше хворіти, страждати від нестерпного і нещадного тиску або зійти з розуму, ніж привнести в реальність дух, який змушує людину зіткнутися з соціальними конфліктами, нерозумінням і самотністю. Який же в цьому великий містичний виклик і який біль – бути людиною! »

Сновидение в бодрствовании

«Ця книга присвячена тому, щоб навчити вас жити, сприймаючи силу Сновидіння. Ми разом пустимося в цю подорож,  досліджуючи територію, де шаманізм перетинає кордони фізики, де сни стають тілесними переживаннями, і де повсякденне життя зливається з безсмертям.

Моя мета полягає не в тому, щоб лише час від часу помічати Сновидіння, а в розвитку постійного усвідомлення світу снів. За допомогою нового методу, який я назвав 24-годинним усвідомлюваним сновидінням, ми будемо вчитися проходити через реальність повсякденного життя за її межі, досліджуючи світ цілительства, пророцтва і безсмертя.»

Квантовый ум: грань между физикой и психологией

У цій роботі, фізика постає як будівля, що стоїть на землі без всякого фундаменту. Саме тому фізики дивуються здібностям і значущості математики, яка може описувати нові події ще до їх спостереження. Я буду показувати, що хоча фізика діє – в тому сенсі, що вона дозволяє нам створювати комп’ютери і космічні кораблі – для пояснення математики і того, чому фізика діє, ми потребуємо психології і шаманізму.

Виявляється, що фізика і математика ґрунтуються на тому, що було завжди відомо психології і шаманізму – на здатності будь-якої людини усвідомлювати ледь помітні, сноподобні тенденції.

Залишились питання – пишіть нам