7 кроків до своєї мети. Крок 7 – Задоволення від процесу і результату

Останній бій. Він найскладніший… але не у нашому випадку. 7-й і останній крок буде, можливо, малоінформативним, проте дуже важливим.

 

Підведемо підсумки

Ви навчилися викликати стан ентузіазму, боротися з лінню, сміливо крокуєте до своєї мети за планом, який був написаний не так давно… Що можна додати? Головне побажання, яке, мабуть, треба було поставити пунктом «0» – отримуйте задоволення від процесу, що б ви не робили.

Якщо крокуючи, ви відчули, що втомилися або процес зупинився – зробіть собі перерву. В шию ніхто не жене. Якщо робити «з-під палки» – краще не робити взагалі. Під час перерви спробуйте знайти для себе мотив і знову повернутися в робочий режим, щоб вам було не нудно і ви отримували задоволення від процесу.

Існують процеси, які неможливо прискорити, як би сильно нам цього не хотілося. Можливо, ви зробили дуже складний план і тому справа йде повільно. Не втрачайте завзяття. Переробіть план: замість трьох годин в день робіть півтори, але із задоволенням. Це буде продуктивніше, ніж якщо ви будете сидіти чотири-п’ять і «витискати» з себе енергію для роботи.

задоволення

Пробуйте по-різному підходити до пунктів плану, який ви собі намітили. Головне – не зупиняйтеся і отримуйте кайф від того, що робите.

Стаття вийшла трохи перенасичена однотипною порадою «отримувати кайф» і я з цим не сперечаюся. Просто це дійсно важливо. Робота, яка робиться «щоб робилася» або «тому що так треба» – робиться погано, часто відбуваються «косяки» і якість незадовільна. Знаходьте нові інтереси і мотиви, тоді справа піде веселіше.

І ще одна важлива штука – винагородіть себе після того, як отримаєте бажане. Зробіть самі собі подарунок-приз 🙂

Більше додати нічого. Я вірю в те, що сам Всесвіт завжди допомагає людям, які йдуть за покликом свого серця, до своєї мрії. Якщо поради, які ви читали в циклі «7 кроків до своєї мети» допоможуть вам отримати бажане – я буду щасливий.

Спасибі за те, що були зі мною всі 7 кроків і бажаю вам отримати свою зірочку з неба.

Попередній крок тут.

 

Щиро Ваш, Микола Кідер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *