7 кроків до своєї мети. Крок 3 – Початок руху

Буде коротко але, по суті.

Ви вирішили, чого хочете; відірвали себе від чинників, що заважають; налаштували cилу волі; збудували план досягнення бажаного. Тепер треба починати втілювати план в життя. Так-так, прямо після прочитання статті починайте виконувати пункти плану. Ви все правильно зрозуміли!

 

початок рухуПочаток руху необхідний ЗАРАЗ. Не завтра, не після фільму, не з понеділка і не коли рак на горі свисне. Чому? Якщо у вас було достатньо мотивації до діяльності, щоб пройти попередні три кроки, значить, ви готові йти до своєї мети-мрії. Що, в свою чергу, означає: відтягувати нікуди.

Чим пізніше ви почнете робити кроки до своєї мети – тим, відповідно, пізніше ви її досягнете (якщо взагалі досягнете). І навпаки, якщо на вас «налетіло» натхнення – для чого відтягувати? Треба починати рух.

Ніхто не обіцяє легку перемогу над лінню, над заважаючими факторами і власною невпевненістю. Однак пам’ятайте, що тільки той, хто робить, досягає результату.

Можна написати ще кілометри тексту про важливість мотивації, переглянути купу мотиваційних тренінгів і так далі. Однак, на мою думку, крок 3 – вичерпаний. Далі не потрібно пояснювати, чому діяти треба ЗАРАЗ.

Не думайте. Ви думали на попередньому кроці. Не відкладайте. Початок руху, можливо не найпростіша частина (хоча що тут складного?), але необхідна.

Попередній крок.

Наступний крок.

 

Щиро Ваш, Микола Кідер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *