Eating Attitudes Test (Тест ставлення до прийому їжі) EAT-26 (Частина 2)

Eating Attitudes Test-26

Тест ставлення до прийому їжі, (EAT) розробив David M.Garner в Інституті психіатрії Кларка університету Торонто в 1979 р. У 1982 р тест був модифікований до 26 питань і був названий EAT-26. Унаслідок високої надійності та валідності результатів, EAT-26 є хорошим інструментом для початкової діагностики (скринінгу) наявності симптомів розладу харчової поведінки. Однак, ні EAT-26, ні будь-який інший тест не є однозначно достатнім аргументом для постановки діагнозу, вони дозволяють лише виявити певні поведінкові симптоми і внутрішні установки, характерні для анорексії, булімії і інших розладів харчової поведінки.

Високі результати по EAT-26 необов’язково означають, що є розлад харчової поведінки; однак, вони показують наявність певної стурбованості своєю вагою, фігурою, харчуванням. Якщо у вас вийшли високі результати – не панікуйте. Це не означає, що у вас є якась загроза життю, і що вам доведеться негайно зайнятися своїм лікуванням. Це означає, що вам було б непогано звернутися за консультацією до фахівця: психолога, психотерапевта.

EAT-26 публікується з люб’язного дозволу автора David M.Garner. The EAT-26 has been reproduced with permission. Garner et al. (1982). The Eating Attitudes Test: Psychometric features and clinical correlates. Psychological Medicine, 12, 871-878. Переклад – мій.

У EAT-26 є 3 критерії:

Кількість балів по першій частині тесту.

Поведінкові симптоми або втрата ваги за останні півроку (друга частина тесту)

Низька вага в порівнянні з нормою для вашого статі і віку.

Якщо у вас є один або кілька цих критеріїв, вам рекомендована консультація психотерапевта.

 

На даній сторінці ви можете пройти Другу частину тесту EAT-26

1.Чи траплялося з вами нестримне об’їдання їжею, яке супроводжувалося почуттям, що ви неспроможні зупинитися.
2.Чи провокували ви блювоту, намагаючись контролювати свою вагу або зберегти фігуру?
3.Чи займалися ви фізичними вправами або спортом довше 1 години на добу, щоб удосконалювати фігуру або контролювати вагу?
4.Чи використовували ви сечогінні засоби, або проносні (особливі дієтичні препарати), для контролю ваги або вдосконалення фігури?
5.Чи скинули ви за півроку 9 або більше кілограмів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *