Психотерапевтичний on-line курс

“ВСД і ПА”

Як перестати бути заручником свого стану і навчитися ним управляти

У Вас постійно болить або паморочиться голова? Відчуваєте біль в області серця? Маєте поганий сон?

Лікарі, вислухавши Ваші скарги, пишуть діагноз «ВСД», виписують Вам антидепресанти, заспокійливі та всілякі «…зепами» і відпускають додому. Рідні та близькі збились з ніг, намагаючись Вам допомогти коли «погано», але все частіше від них чути: «тобі треба більше відпочивати», «ти себе сильно накручуєш», «може до бабки поїдемо?» і тому подібне.

Упізнали себе?

Б’юсь об заклад, що ані таблетки, ані відпочинок відчутного результату не принесли. Препарати діють (як і мають діяти) рівно кілька годин, пізніше стає як було, а то й гірше; відпочити толком не виходить, тому що щойно на мить стає легше, виникають тривожні думки: «скоро стане гірше».

Я знаю, як Вам допомогти.

Мене звати Микола Кідер, я психолог-психотерапевт і останні 5 років спеціалізуюсь у терапії Вегето-судинної Дистонії, Панічних атак та неврозів. Хоча відносно недавно в моїй лікарняній картці легким розчерком пера красувався діагноз «ВСД», а лікуванням від нього були таблетки від високого тиску (в 22 роки тиск був 160/100, а «робочий» – 140/90).

В ході освоєння одного з напрямів психотерапії, я сам працював з психотерапевтом. Через деякий час я спіймав себе на думці, що вже давно  мені не щемить в області серця, а запаморочення стали відбуватися вкрай рідко.

Після власної роботи я ретельно занурився у вивчення питання ВСД і ПА і зрозумів, що моє зцілення не є випадковістю. Лікування «неіснуючої» хвороби відбувається шляхом особистої психотерапії.

На сьогоднішній день я вже 5 років є віддаленим співробітником-психотерапевтом німецької неврологічної клініки, де допомагаю людям позбавитися від ВСД і ПА. За цей час я допоміг десяткам людей повернутися у звичайний ритм життя, забути про перепади тиску і настрою, відчувати себе просто здоровими і щасливими.

Ви також можете перестати бути заручником свого стану і стати здоровим.

Запрошую Вас на 10 тижневий онлайн-курс по терапії ВСД і ПА, на якому Ви:

  • Зрозумієте, як працює Ваша нервова система і чому у Вас виникають неприємні симптоми.
  • Дізнаєтесь, як виникають емоції та який вплив вони мають на фізичне самопочуття.
  • Навчитеся управляти своїм станом під час сильних емоційних переживань.
  • Зрозумієте, як працює Ваша свідома увага і дізнаєтесь про роль свідомості у виникненні симптомів.
  • Визначите основні дисфункціональні думки, які є джерелом проблеми.
  • Навчитеся формулювати недеструктивні думки.
  • В процесі проходження курсу відчуєте помітні якісні або кількісні покращення Вашого фізичного та емоційного станів.

 

ВСД – це, насправді, стан, який псує якість життя. Годі мучити себе експериментами і пошуком чарівної пігулки. Я точно знаю, як Вам допомогти.